Rozë

Reja e Rugoves hap këmbët në plazh dhe po duket “flakë”

Autori: Gazeta inFokus 12:41 | 07 October 2021

Është njëra nder rejat më të komentuar në showbizin vendor.

Bëhet fjale për bashkëshorten e Mendim Rugovës, e njohur si reja e presidentit Ibrahim Rugova

Përveç suksesit të madh në punën profesionale si kreatore, Blerina po tregohet akoma më suksesshme në rolin e një modele.

Ajo po shijon pushimet e saj ku pozat në bikini nuk po mungojnë.

Të tjera