Lajme

Rama nuk flet për sulmin ndaj Berishës para liderëve të BE: E kam dhënë përgjigjen time

Autori: Gazeta inFokus 17:14 | 06 December 2022

Në konferencën e përbashkët me liderët e BE-së, kryeministri Rama shmangu komentet për sulmin fizik ndaj kreut të PD-së Sali Berisha në nisje të protestës së opozitës.

Ai tha se i qëndron deklaratës që ka bërë për mediat dhe se nuk ka asgjë për të shtuar.

“Përgjigjen time të qartë e kam dhënë prej një ore, nuk kam asgjë për ti shtuar. Është në faqen e internetit të qeverisë.”, tha Rama.

E premtja me zbritje të mëdha në ETC

Të tjera