Rozë

Puthje pasionante në mes të shkretëtirës, Kourtney Kardashian poza të nxehta me partnerin e ri

Autori: Gazeta inFokus 14:38 | 27 April 2021

Kourtney Kardashian ka bërë tashmë publike marrëdhënien e saj me Travis Barker dhe kohët e fundit nuk mungojnë postimet në rrjetet sociale.

“Si parajsë”, shkruan Kourtney në foton e postuar në Instagram, me Travis. Ai mban në krah Koutneyn, të veshur me bikini në mes të shkretëtirës.

Fotoja vjen një javë pasi Travis Barker bëri një organizim të veçantë për ditëlindjen e 42-të të Kourtney Kardashian, me lule dhe tulipanë.

Ylli i Keeping Up With the Kardashians, ka nisur një udhëtim romantik në Amangari të Utah, me muzikantin 45-vjeçar.

Të tjera