Rozë

Publiku merr “hakun” për Kiarën, e “bombardojnë” me komente negative Zhaklinën

Autori: Gazeta inFokus 09:14 | 26 April 2023

Kiara edhe një herë tjetër, u “kryqëzua” nga opinionistët e “BBVA”.

Ajo u sulmua ashpër dhe kësaj radhe në studio.

Publiku, është ai që gjykon të gjithë, teksa nuk mungojnë edhe komentet ndaj Zhaklinës.

-Advertisement-

Ende pa përfunduar “prime”, ajo merr mesazhe të shumta ofenduese.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

UNI – Universum International College ka hapur afatin për provim pranues në drejtimet Fizioterapi, Teknik Dentar dhe Estetikë & Higjienë…

Të tjera