Rozë

Publikohet video e Atdheut në momente intime me Jasminën

Autori: Gazeta inFokus 16:19 | 06 April 2021

Atdheu dhe Jasmina duken shumë të afërt në fotografitë e fundit.

Atdheu është rikthyer së fundi në “Përputhen” për një përballje me Antonelën, ndërsa pritet që së shpejti të kthehet sërish në program.

Publikohet video ku kapen “mat” Atdheu e Antonela

Së fundi, në rrjete sociale po qarkullojnë disa imazhe, ku shihet Jasmina shumë e afërt me Atdheun.

Dyshja dukeshin shumë të afërt në këto pamje, në një moment u pa Atdheu i ulur në prehrin e Jasminës.

Duket se e gjithë kjo kishte ndodhur në prapaskenat e emisionit, kur Jasmina nuk ishte aq e fokusuar tek Andi.

Se cila është e vërteta e këtyre pamjeve, mbetet të sqarohet nga dy konkurrentët.

Të tjera