Rozë

Prezantuesja e “Përputhen 1” iu lë pa gjumë sonte me bikini

Autori: Gazeta inFokus 21:08 | 22 June 2021

Nevina Shtylla ishte prezantuesja e emisionit të dashurisë Përputhën 1.

Nga ky emision i Nevines, doli vetëm një çifte Ina dhe Geri, lidhje e cila nuk iu zgjati shumë, shkruan InfoKosova.

Bukuroshja ka vendosur t’i shijoj pushimet në këtë temperatura të larta.

Ajo ka publikuar fotografi teksa shihet në bregdet dhe me bikini rozë.

Të tjera