Sport

Portieri i PSG-së rrëzohet nga kali, dërgohet me helikopter në spital

Autori: Gazeta inFokus 17:14 | 28 May 2023

Portieri i Paris Saint-Germain, Sergio Rico është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ai është rrëzuar nga kali në Spanjë, duke pësuar lëndime në kokë, shkruan Gazeta Express.

Ai është dërguar me urgjencë në spital nëpërmjet helikopterit, sipas raportimeve në Spanjë.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Prolapsi gjenital dhe inkontinenca

Të tjera