Lajme

Policit nga Vushtrria ia vjedhin qenin e Policisë në oborr të shtëpisë

Autori: Gazeta inFokus 23:06 | 19 February 2021

Një zyrtari policor nga Komuna e Vushtrrisë i është vjedhur qeni që njihet në popull si ‘qeni i policisë’.

Rasti është konfirmuar nga Avni Zahiti, zëdhënës i Policisë në rajonin e Mitrovicës së Jugut.

Për qenin që është vjedhur ditën e diel, Zahiti ka thënë se nuk kanë ende detaje të tjera dhe se rasti është duke u hetuar.

Të tjera