Lajme

Podujevë: Su*moi fizikisht një grua, arrestohet

Autori: Gazeta inFokus 09:49 | 09 July 2024

Një rast i dhunës ka ndodhur dje në qytetin e Podujevës.

Një burrë dyshohet se ka sulmuar fizikisht një grua, e cila është dashur që të merr trajtim mjekësor.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

-Advertisement-

Njoftimi i plotë nga Policia e Kosovës:

·         Podujevë 07.07.2024-20:00.Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Diplomon gjenerata e dytë e studentëve UNIK të UNI-të me diploma të fuqizuara nga Arizona State University

Të tjera