Lajme

Përplasen dy automjete në Suharekë, tre persona dërgohen në spital

Autori: Gazeta inFokus 09:42 | 07 October 2021

Tre persona janë lënduar në një aksident trafiku në Suharekë.

Ngjarja ndodhur të mërkurën rreth orës 10:10, shkruan Gazeta Infokus.

Personat e lënduar janë dërguar në spital për të marrë tretman mjekësor.

Kështu ka njoftuar Policia përmes raportit 24-orësh.

“Ka ndodhë një aksident trafiku në mes të dy automjeteve me ngasës mashkull dhe femër kosovar-e, si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar tri pasagjere të cilat pas marrjes së tretmanit mjekësor janë liruar”, thuhet në njoftim./Gazeta Infokus/

 

Të tjera