Lajme

Përfundon mbledhja maratonike e AKR-së, çka u vendos? (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 15:13 | 13 May 2017

Ka përfunduar mbledhja maratonike e kryesisë së AKR-së, e cila filloi rreth orës 11:40 minuta.

Në këtë mbledhje, e cila zgjati rreth 4 orë, është diskutuar për marrëveshje për koalicioni parazgjedhor apo që partia të shkoj e vetme në zgjedhje, raporton lajmi.net.

Mirëpo, në gjysmë të mbledhjes kishte dalë nënkryetari i partisë, Agim Bahtiri, pasi kryesia kishte propozuar që partia të shkojë e vetme në zgjedhje, ndërsa ai ka qenë kundër.

Gazetari i lajmi.net ka qëndruar në vendin ku është mbajtur mbledhja nga fillimi deri në fund, mirëpo asnjëri nga anëtarët e AKR-së nuk ka folur se çka konkretisht u bisedua dhe çka u vendos aty.

18493274_1514663738584869_1620418029_o18452395_1514663705251539_137361013_o

Etiketa:
Përtej ZBRITJEVE në Viva Fresh Store!

Të tjera