Sport

Për katër minuta Barcelona i shënon dy gola Dortmundit (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 21:37 | 27 November 2019

Barcelona dhe Dortmundi po luajnë momentalisht në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Katalunasit kanë shënuar dy gola për katër minuta ndaj skuadrës gjermane.

Në minutën e 29’ Luis Suarez zhbllokoi rezultatin, ndërsa në të 33’ Lionel Messi shënoi për rezultatin 2-0./Gazeta inFokus/\

Të tjera