Lajme

Për 20 minuta, 10 herë pyetja e njëjtë për 10 vjet studime, Nagavci refuzon të përgjigjet për diplomimin me vonesë

Autori: Gazeta inFokus 22:34 | 22 September 2022

Ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci, ka refuzuar të përgjigjet pyetjes së T7 për mesataren e ulët në studimet master dhe kohëzgjatjen e këtyre studimeve.

Ajo është pyetur dhjetë herë për të njëjtën pyetje, por nuk ka dhënë përgjigje.

Ekipi i televizionit T7, ka ndjekur nga pas Nagavcin nga Ministria e Arsimit deri në Parlament duke ia kërkuar një përgjigje por ajo ka refuzuar.

Për më shumë shikoni kroniken:

Të tjera