Lajme

Pas koalicionit PDK- AAK- Nisma reagon edhe Dastid Pallaska!

Autori: Gazeta inFokus 14:19 | 17 May 2017

Avokati Dastid Pallaska ka reaguar pas arritjes së koalicionit ndërmjet PDK-së, AAK-së e Nismës.

Ai në një shënim në Facebook tha se ky koalicion e bën të panevojshme fushatën zgjedhore.

Shënimi i plotë:

Zhvillimet e ditës së djeshme e bëjnë të panevojshme fushatën zgjedhore, në përgjithësi, dhe moralizimet që vijnē me të, në veçanti.

Nuk besoj që ka votues në vend që nuk ka vendos dje nëse do të votoj apo për kënd do të votoj më 11 qershor.

Kësaj radhe votuesi do t’i voton kandidatët për kush janë dhe jo për çka premtojnë se do të bëjnë.

Kurrë nuk ka qenë vota ma personale se këtë herë!

Rrjedhimisht, për shumë nga kandidatët në garë këto duhet të jenë zgjedhjet e fundit!

Etiketa:
Artmotion platforma më e pasur sportive në shqiptari

Të tjera