Rozë

Pas humbjes së gjyqit me Johnny Depp, Amber Heard zbulon nëse do i rikthehet aktrimit apo jo

Autori: Gazeta inFokus 16:20 | 02 June 2023

Së fundmi, ajo ka zhvilluar edhe një video live në Tik Tok, ku ka përditësuar të gjithë njerëzit me jetesën e saj në Spanjë, duke theksuar se e do shumë atë vend e se ndihet e lumtur

Sigurisht, nuk mund t’i shpëtonte pyetjes: “A po heq dorë nga aktrimi?”

Ajo i hodhi poshtë të gjitha thashethemet, duke treguar se po punon për projekte të reja që do të vijnë në jetë shumë shpejt.

“Sigurisht. Unë do vazhdoj, kjo është jeta!”- u shpreh ajo.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Spitali klinik Zhan Mitrev mori pjesë në kongresin neuropsikiatrikë në Pula, Kroaci

Të tjera