Rozë

Pas ditëve jo të mira që i kaloi, Adelina Ismaili ka marrë një vendim shumë të rëndësishëm

Autori: Gazeta inFokus 17:42 | 03 March 2024

Këngëtarja e njohur kosovare, Adelina Ismaili është shumë e dashur për publikun shqiptarë.

Ajo konsiderohet si DIVA e këngës shqiptare, shkruan ORAinfo.

Për vite të tëra, Adelina ka argëtuar publikun me këngë të cilat çdo herë janë bërë hite.

-Advertisement-

Ajo ditëve të fundit ka pasur disa probleme sa i përketë transmetimit të emisionit të saj, por duket se i ka lënë anash dhe ka vendosur të merret me vete.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet e veshur me të kuqe dhe po duket më bukur se asnjëherë më parë./ORAinfo/

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera