Rozë

Pas Andit, Jasmina e “Për’puthen” i dhuron puthje një vajze

Autori: Gazeta inFokus 16:20 | 08 April 2021

Konkurrentja e “Për’puthen”, Jasmin Kadriu bëri për vete një publik të tërë pas hyrjes së saj në emision.

Ajo cilësohet si një femër energjike dhe mjaftë e gjallë në skenë, shkruan

 

 

Në aplikacionin “Për’puthen”, është publikuar një video në të cilën  shfaqet Jasmina duke puthur një vajzë e cila quhet Xhoana.

Ndryshe, ajo po vazhdon njohjet edhe me djemtë e tjerë në program.

 

Të tjera