Rozë

Paris Hilton “kallet” pas Dua Lipës

Autori: Gazeta inFokus 17:33 | 05 January 2022

Ylli nga Kosova por me famë botërore, Dua Lipa, duket se po i shijon mjaftë shumë pushimet e saja, shkruan Gazeta inFokus.

Dua është në kulminacionin e famës së saj, dhe kjo ka ndikuar që ajo të komentohet mjaftë shumë edhe nga artiste tjera ndërkombëtare.

Ajo së fundmi ka postuar disa fotografi në Instagram, ku shihet duke u rrezitur nën rrezet e diellit.

E në fotot e artistes nga Kosova ka komentuar edhe Paris Hilton, ku përmes disa “emoji-ve” na lënë të kuptojmë se Dua po duket zjarr.

Më poshtë keni foton e Dua Lipës dhe komentin e Paris Hiltonit./Gazeta inFokus/

Të tjera