Lajme

Pamje ekskluzive: Gjithçka që ndodhi në Maqedoni dhe momenti i gjakosjes së Zaevit (Video)

Autori: Gazeta inFokus 21:07 | 27 April 2017

Gjendja në Maqedoni ka eskaluar. Protestuesit  e VMRO-së janë futur me dhunë në Parlamentin e Maqedonisë kështu duke përdorur dhunë.

Ndërsa të lënduar kanë mbetur edhe disa deputet.

Në pamjet e publikuara së fundi shihet edhe Zoran Zaev i gjakosur.

-Advertisement-

Më poshtë mund të shihni videon:

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKS-ja kërkon nga Institucionet që sigurimi për bujqit të bëhët obligativ

Të tjera