Lajme

PAMJE: Edhe prindërit e Marigonës shihen në gjykatë ku po gjykohet Dardan Krivaqa

Autori: Gazeta inFokus 10:57 | 14 July 2022

Prindërit e 18-vjeçares nga Ferizaj, Marigona Osmanit, janë parë në Gjykatën Themelore në Ferizaj, atje ku po mbahet gjykimi ndaj Dardan Krivaqës dhe Arbër Sejdiut, të akuzuar për vrasjen e vajzës së tyre.

Seanca ka filluar para pak çastesh.

Është vërejtur numër i lartë i zyrtarëve policorë që po kujdesen për sigurinë e dy të dyshuarve. Dardan Krivaqa është parë i veshur edhe me anti-plumb, përcjell Insajderi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Insajderi.org (@gazetainsajderi)

Të tjera