Lajme

Pacolli: Sulmi ndaj Arbanës, akt skandaloz

Autori: Gazeta inFokus 15:18 | 13 May 2017

Presidenti i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, ka shkruar se dhuna është e patolerueshme.

Ai në një postim në facebook, ka shkruar se duhet të mësohemi që të bashkëjetojme me mendime dhe opinione të ndryshme, transmeton Infokusi.com

Postimin e plotë mund ta gjeni më poshtë:

“Dhuna është e patolerueshme. Akt skandaloz është dhuna që u ushtrua ndaj qytetares së Kosovës znj.Arbana Xharra. Ne duhet të mësohemi që të bashkëjetojme me mendime dhe opinione të ndryshme , është e drejtë e saj dhe e çdo qytetari të Kosovës të shprehet lirshëm. Shteti duhet të funksionoj “ka shkruar Pacolli në facebook./Infokusi

Ajka e ajkave e super javës sportive në Artmotion me El Clasico

Të tjera