Rozë

Oriola Marashi pozon në bikini nga plazhi

Autori: Gazeta inFokus 23:56 | 04 August 2021

Oriola Marashi vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes sa herë që zgjedh të publikojë fotografi në rrjetet sociale.

Modelja shqiptare që po ndërton famë ndërkombëtare është e njohur për figurën mbresëlënëse trupore.

Dhe tash kur jemi në periudhën e pushimeve dhe sezonin e verës, në profilin e saj në Instagram, ku përcillet nga më shumë se 571 mijë ndjekës, ajo nuk heziton të publikojë imazhe me bikini.

Një fotografi me bikini e postuar të mërkurën, në të cilën i thekson linjat trupore nuk e lë askënd indiferent.

Ndërsa ditë më parë, ajo ka pozuar me xhinse të shkurtra të hapura, derisa me sutienet interesante ka ekspozuar pjesë të fizikut të saj.

Të tjera