Rozë

Nuk mund ta besoni se sa ka ndryshuar Majk

Autori: Gazeta inFokus 17:27 | 23 April 2024

Majk u bë i famshëm qysh moti me zërin dhe këngët e tij ndryshe.

No description available.

Ai, sjelli në tregun muzikor shqiptar një frymë tjetër, unike dhe moderne, andaj edhe shpejtë u pikas e u bë emër i njohur gjërësisht.

-Advertisement-

Këngët, bashkëpunimet e sukseshme dhe jeta e tij private gjetën shumë shpesh vend në median rozë.

Vite pas daljes në skenë, Majk më nuk është ai djali i ri e çapkën i rep muzikës, por një mashkull i formuar e me një stil tjetër.

Gjithsesi, jeta e tij private ende mbetet e pa zbuluar.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Intervistë: Dr. Gorazd Konjanovski – Klinika Zhan Mitrev ka luajtur një rol kyç në vendosjen e themeleve në kardiokirurgji dhe…

Të tjera