Rozë

Nuk besohet! Video e dy ish-konkurrentëve të ‘’Për’puthen’’ bëhet virale në rrjet- shumë të afërt me njëri-tjetrin

Autori: Gazeta inFokus 16:06 | 27 July 2021

sh-konkurrentët e “Për’puthen” ende vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes pothuajse për çdo lëvizje të tyre.

Së fundi, në medie është duke qarkulluar një video e dy ish-protagonistëve të “Për’puthen” ku njëri ishte në programin rinor e tjetra në atë të “+ 40-ta”, shkruan GazetaBlic.Bëhet fjalë për Lindita Bimi dhe Princi Mile të cilët shfaqen shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Kjo video u bë virale në rrjet dhe bëri lëmsh të gjithë ndjekësit e tyre.

Të tjera