Lajme

Një kosovare e një serbe të dehura rrihen mes vete në një lokal nate

Autori: Gazeta inFokus 13:05 | 01 December 2019

Në fshatin Gremnik të Klinës, ka ndodhur një rrahje jo fort e zakontë.

Në një klub nate të këtij fshati, mes vete janë përleshur dy gra me shtetësi kosovare, njëra shqiptare e tjetra serbe, shkruan gazeta inFokus.

Në këto momente, të dy këto, ishin të dehura, derisa për rastin është raportuar në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

“Janë arrestuar dy të dyshuara femra Kosovare (njëra shqiptare dhe tjetra serbe), pasi që të njëjtat në gjendje të dehur në një klub nate janë përfshirë në rrahje mes veti. Me vendim të prokurorit, të njëjtat janë dërguar në mbajtje. Rasti është duke u hetuar”./Gazeta inFokus/

 

Të tjera