Rozë

Një ditë para dasmës, Klea Hutës i ndodhë e papritura

Autori: Gazeta inFokus 22:18 | 03 June 2023

Përmes një fotografie ka treguar se është infektuar në sy , shkruan ”Kosovarja”

”Syri, syri. Infeksion. Fiks siç duhet para dasmës”, ka shkruar moderatorja.

Kujtojmë se, dasma do të mbahet në Livadh, Himarë, ndërkohë që detaje të tjera nuk dihen ende./Kosovarja/Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Shumë pak ditë deri në fundin e muajit Prill: Çka ka rëndësi kjo kaq shumë?

Të tjera