Lajme

Ngacmohet seksualisht një grua në Prizren

Autori: Gazeta inFokus 10:30 | 20 July 2022

Në grua nga Prizreni është ngacmuar seksualisht nga një person i panjohur, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur të mbrëmjen e së martës.

Ndërkaq, lidhur me rastin është konsultuar edhe prokurori dhe rasti po vazhdon të hetohet.

“Viktima femër kosovare, ka raportuar se është ngacmuar seksualisht nga një i dyshuar i panjohur. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori. Rasti nën hetime”, thuhet në raport./Gazeta Infokus/

Të tjera