Lajme

Muri i pasëm i PD vishet me tela

Autori: Gazeta inFokus 12:08 | 08 January 2022

Muri rrethues i pasëm i selisë së PD është duke u rrethuar me tela me gjemba.

Në këtë mur është edhe një derë e cila lidh selinë me parlamentin.

Kjo derë që prej protestave të shkuara të opozitës qëndron e bllokuar.

Duket se sot përballë situatës dhe zhvillimeve në PD kjo derë do të përdoret nga forcat speciale për të ndërhyrë në oboriin e PD në rast trazirash./tch/

Të tjera