Rozë

Mozzik e zbulon me kë është dashuruar

Autori: Gazeta inFokus 22:45 | 01 June 2023

Reperi i njohur Mozzik, së fundmi ka udhëtuar në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Përmes InstaStory ai ka postuar një fotografi me pamje nga qytetin luksozë Dubai.

Jo vetëm kaq, ai na zbuloj se është dashuruar me këtë vend.

”Jam dashuruar realisht në Dubi”, ka shkruar artisti në mbishkrim të fotos.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Ku janë ofertat më të mira për Bajram?

Të tjera