Lajme

Moti në Shqipëri i kthjellet me vranësira në shtim

Autori: Gazeta inFokus 09:13 | 26 April 2017

Gjate ditës së mërkurë, 26 prill 2017, moti në Shqipëri parashikohet të jetë i kthjellët, me vranësira në shtim përgjatë bregdetit perëndimor dhe qendër.

Era do të jetë me drejtim Jugperëndim 1-15m/sek në brgdet e vrullshme dhe me rrahje. Deti i forcës 5 me lartësi vale 3.5metër.

Temperaturat parashikohet të jenë:

-Advertisement-

Vendet malore 4°/17°C

Vendet e ulta 7°/24°C

Vendet bregdetare 8°/23°C.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
BKT Kosova vlerësohet për herë të tretë "Banka e Vitit 2023 në Kosovë" nga The Banker

Të tjera