Rozë

“Mos e kruaj me mua”, Efi ‘kapet’ me një tjetër banore të BBV2

Autori: Gazeta inFokus 20:02 | 12 April 2023

Këngëtarja nga Kosova, Nita Latifi, e cila po vazhdon rrugëtimin e saj në “Big Brother VIP Albania”, së fundi është më aktive.

Ajo është përfshirë në debate të shumta me disa prej banorëve. Ditën e sotme ajo ka pasur “përplasje” me Efin. Kjo e fundit i ka kërkuar këngëtares nga Kosova që mos të kapet me të.

“Mos e kruaj me mua, oj Nitë, se je dhe në nominim”, u shpreh Efi.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera