Rozë

Morena Tarakut bikinet nuk po ia mbulojnë gjenitalet

Autori: Gazeta inFokus 21:22 | 25 April 2021

Dikur ishte shoallur “Miss Kosova” dhe shpallja e saj si miss nuk kishte kaluar pa u diskutuar gjërë e gjatë.

Morena, ndryshoj me kalimin e kohës dhe ndryshimet në pamjen e jashtme nuk kaluan pa u vënë re.

Për vite me radhë, Morena mbetet një nga femrat më të komentuara të shoubizit vendor, aq sa vëmendja shpesh edhe i ka penguar.

Së fundi, Morena po jeton në Turiq, në luks të plotë. Pozat provokuese nuk mungojnë, si kjo që po e shihni këtu

Të tjera