Rozë

Morena Taraku shkëlqen në fustanin me xixa

Autori: Gazeta inFokus 19:34 | 18 May 2024

Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku ka shpërndarë disa fotografi në rrjetin e saj social Instagram.

Si gjithmonë, modelja ka ekspozuar pjesët e saj bombastike të trupit.

Morena ishte veshur me një fustan ngjyrë gri me xixa, ku po shkëlqente njësoj si fustani.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Vrasja e Lulzim Fejzullahut, vjen reagimi i parë nga ministrja Haxhiu

Të tjera