Lajme

Momenti kur Zoran Zaev ‘luftonte’ me sulmuesit maqedonas (Video)

Autori: Gazeta inFokus 21:35 | 27 April 2017

PA KOMENT:

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

UNI-Universum International College ofron qasje në arsim global për studentët kosovar

Të tjera