Sport

Momenti kur Oleksander Usyk ia “terroi” Anthony Joshuas

Autori: Gazeta inFokus 23:36 | 25 September 2021

Anthony Joshua dhe Oleksander Usyk po ‘luftojnë’ aktualisht në ‘Tottenham Hotspur Stadium’ në Londër, shkruan Gazeta inFokus.

Boksieri britanik dhe ai ukrainas po përballen për titujt WBA, WBO dhe IBF.

Tashmë po zhvillohet raundi i pestë i këtij meçi, kurse në raundin e dytë Usyk i dha goditjen më të fortë të meçit deri tani Joshuas.

Më poshtë keni këtë moment./Gazeta inFokus/

Të tjera