Sport

Mohamed Salah realizon gol fantastik, mbanë gjallë shpresën e Liverpoolit për zonën Champions

Autori: Gazeta inFokus 18:12 | 16 May 2021

West Brom dhe Liverpooli po luajnë momentalisht në kuadër të javës së 36-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘The Hawthorns’, skuadra e Liverpoolit e ka barazuar rezultatin 1-1.

Golin për ‘The Reds’ e ka realizuar Mohamed Salah në minutën e 33’ të ndeshjes.

Liverpoolit i duhen vetëm tri pikë nga ky takim për të mbajtur gjallë shpresën për një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve.

Më poshtë keni golin e Mohamed Salah./Gazeta inFokus/

Të tjera