Rozë

Modelja pozon me bikini teksa ekzalton komshinjtë nga oborri i shtëpisë

Autori: Gazeta inFokus 12:50 | 29 May 2023

Motra e vogël e Kate Moss, Lottie Moss, ekzaltoi ndjekësit, por jo vetëm teksa u zhvesh me bikini të vogla në fundjavë.

Lottie, 25 vjeçe, i la pak vend imagjinatës teksa veshi një kostum të bardhë dantelle për të marë disa rreze dielli në kopshtin e saj.

Bomba bionde pozoi për kamerën duke nxjerrë në pah gjoksin dhe të pasmet bombastike.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
Nëse doktor Mitrev do të përdorte hemofiltrimin me qëllim që të mashtruar pacientët, do t’i kishte mashtruar të gjithë 1738…

Të tjera