Rozë

Modelja Krupa për pak sa nuk e tregon “zogun” (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 16:35 | 02 May 2017

Joana Krupa ka tërhequr së fundit vëmendjen e publikut, derisa është paraqitur në një fustan të zjarrtë të zi.

Biondina 38-vjeçare nga Polonia ka treguar asetet e saja bombastike kur u përul në një ndejë me rastin e shënimit të dhjetëvjetorit të Fondit George Lopez, i cili mbështet fëmijët e paprivilegjuar, transmeton KosovaPress.

Gjatë përuljes, Krupa ka pasur telashe me fustanin e saj, i cili dukej më i vogël për përmasat e saja të fizikut dhe për pak sa nuk tregoi “zogun” e saj, por për këtë u përkujdes shumë shpejt ajo duke mbajtur fustanin e hapur me dorë.

Duke shikuar mahnitëse rinore, Joanna e mbajti make-up me fytyrë të freskët dhe të thjeshtë me sy të hijshëm dhe me rëna të rëna me një nuancë rozë të kuq rozë.

Në këtë mënyrë ajo i tregoi publikut në mënyrë të rrezikshme, se ka veshur numrin e gabuar

Etiketa:
Vip Card e Petrol Company ofron tri herë zbritje

Të tjera