Rozë

Modelja kosovare çmend Milanin, i la gojëhapur edhe italianët

Autori: Gazeta inFokus 22:51 | 13 February 2020

Modelja kosovare, Dorina Gegiçi ka bërë një fotosesion në Milano ditëve të fundit dhe paraqitja e saj ka stepur edhe disa qytetarë të këtij vendi

Ajo ka disa vite që është aktive në skenën e modës jo vetëm në Kosovë por edhe jashtë saj.

E tillë është paraqitur në një video tw para do dite kur Dorina është parë në një paraqitje të saj në Milano e ku ka bërë një sfilim që ka rënë edhe në vëmendje të qytetarëve milanist atje.

Bukuroshja kosovare është parë duke deifiluar me një fustan të shkurtër ngjyrë ari.

Ajo ka shkruar se ky ishte një fotosesion i saj që është duke e bërë në këtë qytet. Bukuroshja ka pasur edhe fotosesione të tjera që ka bërë edhe në disa vende të tjera ekzotike me fillim të këtij viti.

Të tjera