Rozë

Modelja e re po “çmend” fansta në Instagram (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 15:38 | 25 April 2017

Modelja super seksi Yovanna Ventura po “çmend” fansta në Instagram

Ajo poston vazhdimisht foto të ndryshme në llogarinë e saj ku bie në sy format e saj trupore dhe sigurisht të pasmet e saj bombastike.

Kjo modele është shumë e ndjekur në këto rrjete sociale, për shkak të linjave të saj trupore.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Afati i fundit për regjistrime në programin MSc. Data Science & Analytics në UNI – Universum International College – Powered…

Të tjera