Rozë

Missi i “O Sa Mirë” çmend me flokë të lagura dhe trupin seksi (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 00:34 | 27 April 2017

Aktorja e “O Sa Mirë” që ka rrëmbyer vëmendjen për shkak të linjave trupore dhe dukjes fenomenale të saj të jashmt, Arta Nitaj, sërish është siguruar që të rrëmbejë vëmendjen.

Bukuroshja është shfaqur me një dekolte që vështirë mbulon asetet e saj trupore të mahnitshme.

Arta Nitaj është përfolur për një romancë me djalin e presidentit, Hashim Thaçi.

Ajo konsiderohet tashmë një nga femrat më atraktive shqiptare.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Comodita në Las Vegas Market prezanton linjat e reja të dyshekëve për tregun amerikan

Të tjera