Sport

Minuta e 35’, ja çfarë po ndodhë në takimin mes Dukagjinit dhe Drenicës

Autori: Gazeta inFokus 17:37 | 30 August 2021

Dukagjini dhe Drenica po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së dytë në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ’18 Qershori’ në Klinë, kur kanë kaluar 35 minuta lojë rezultati është 1-0 në favor të Drenicës.

Golin për ‘Kuqezinjtë’ e ka realizuar Osman Mziu nga pika e bardhë në minutën e 15’./Gazeta inFokus/

Të tjera