Lajme

Mërgimtarit i vjedhin veturën BMV X/5

Autori: Gazeta inFokus 11:04 | 05 August 2022

Një mërgimtar në Fushë Kosovë ka raportuar në polici se i është vjedhur vetura e tipit BMW X/5, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas policisë vetura ishte me targa gjermane, dhe tashmë janë nisur hetimet për rastin.

“Ankuesi mashkull  me nënshtetësi gjermane, ka raportuar se të dyshuar të panjohur i kane vjedhur veturën BMË X/5 me targa gjermane. Rasti nën hetime”, thuhet në njoftimin e Policisë./Gazeta Infokus/

Të tjera