Sport

Më në fund realizohet goli i parë në takimin mes Ballkanit dhe Malishevës

Autori: Gazeta inFokus 14:40 | 25 November 2021

Ballkani dhe Malisheva  po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros së 15-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin e qytetit në Suharekë, skuadra e Ballkanit ka kaluar në avantazh në minutën e 76’.

Golin për ‘portokallinjtë’ e ka realizuar Albion Rrahmani./Gazeta inFokus/

Të tjera