Rozë

Me dorë në gjoks dhe në aeroplan privat, pozat e ditëve të fundit të Kylie Jenner nuk bën t’i lini pa i parë

Autori: Gazeta inFokus 18:08 | 13 October 2020

Kylie Jenner ka vazhduar të mbushë profilin e saj në Instagram me poza bombastike duke shfaqur jetën ekstravagante që bën.

Kylie Jenner jeton me të vërtetë një jetë luksoze, në të cilën nuk mund të mungonte as edhe avioni privat.

Bukuroshja brune ka shpenzuar rreth 73 milionë dollarë në blerjen e tij, ndërsa shpesh sjell imazhe nga brenda avionit.

Së fundmi, në një postim në rrjetin social Instagram, Kylie është parë duke pozuar në njërën nga sediljet.

View this post on Instagram

🤍✈️✈️

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Veshja e saj kësaj radhe ishte më e thjeshtë, por nuk mund të mos e theksonte të paktën gjoksin e formësuar.

Flokët ajo kishte vendosur që gjysmën ti lë të lira, ndërsa gjysmën tjetër ta lidhë lartë kokës, me stil të cilin mahniti fansat.

Postimi ka marrë mijëra komente nga ndjekësit e saj, të cilët e admironin paraqitjen e saj të fundit, transmeton Gazetaobjektiv.

Vlen të përmendet se Jenner u bë pjesë e faqeve rozë, pas një përleshje fizike që pati me motrën e saj, Kendall.

View this post on Instagram

peachy glam 🍑

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

 

Të tjera