Sport

Me 20 minuta vonës fillon pjesa e dytë e ndeshjes mes Dritës dhe Gjilanit

Autori: Gazeta inFokus 16:25 | 26 September 2021

Me 20 minuta vonesë ka filluar edhe pjesa e dytë e ndeshjes mes Dritës dhe Gjilanit që po zhvillohet në kuadër të xhiros së gjashtë në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Ky derbi ka nisur me vonesë, pasi me të përfunduar pjesa e parë tifozët e të dy skuadrave kanë pasur një përleshje mes veti.

Tashmë kanë arritur policë shtesë për ta siguruar zhvillimin e këtij takimi dhe kryesia e Gjilanit vendosi t’i rikthej futbollistët në fushë për ta vazhduar ndeshjen.

Rezultati pas pjesës së parë ishte i barabartë 0-0./Gazeta inFokus/

Të tjera