Lajme

Mbi 30 aksidente trafiku për një ditë në Kosovë, një me fatalitet

Autori: Gazeta inFokus 09:21 | 25 January 2022

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë kanë ndodhur 33 aksidente trafiku, shkruan Gazeta Infokus.

Prej tyre, një është me fatalitet dhe 6 aksidente të tjera janë me të lënduar.

Ndërkaq, 26 aksidente të tjera kanë ndodhur me dëme materiale./Gazeta Infokus/

Të tjera

rel="nofollow"