Rozë

Mbesa e Shyhretes me të pasmet e “zjarrta”

Autori: Gazeta inFokus 21:48 | 07 September 2021

Elira ka postuar një fotografi të re në instagram.

E veshur me bikini dhe një fustan rrjetë, Elira dukej mjaftë e zjarrtë, shkruan InfoKosova.

Në këtë fotografi ajo pranoj mjaftë komente pozitive ku e përgëzonin për format e saj trupore.

Ndryshe, Elira është mbesa e madhe e këngëtares Shyhrete Behluli, gjegjësisht vajza e grimerës Njomza Matinaj.

Të tjera