Rozë

Mbani frymën, kjo gjoksmadhe do t’ju çmend (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 17:02 | 26 April 2017

Eva Padlock është njëra ndër modelet më seksi që keni njohur.

Këtë më së miri e dëshmojnë fotografit e nxehta që ajo ka në rrjetet sociale.

Bukuroshja gjoksmadhe tashmë veçse ka përfunduar pushimet e saj në Greqi.

-Advertisement-

Këto fotografi të saj vërtetë janë trullosëse.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Universiteti me i madh publik në SHBA në partneritet me Kolegjin Universum

Të tjera