Sport

Marash Kumbulla arrin marrëveshje me Romën

Autori: Gazeta inFokus 11:27 | 15 September 2020

Marash Kumbulla së fundmi ka arritur marrëveshje me Romën, shkruan Gazeta inFokus.

Kështu ka raportuar gazetari i njohur Fabrizio Romano, ai ka thënë që Kumbulla do të kaloj tek Roma në formë huazimi por me obligim blerje nga sezoni i ardhshëm.

Përveç Romës, interes për shërbimin e talentit shqiptar kanë shfaqur edhe Lazio, Milan, Juventus, Tottenham dhe Manchester United./Gazeta inFokus/

Të tjera